15 Adım Kontrol

15 Adım Kontrol

15 adım kontrol hizmeti ile aracın gözden geçen kritik noktalarının bakım ve onarım hizmetleri yapılmaktadır.

15 Adım Kontrol Adımları

Servis olarak bu konuda planlı çalışmalarla size en uygun ve sağlıklı hizmeti hazırlamış durumdayız. Aracınızın elektrik sistemleri elektronik sistemleri bu bakım sürecinde gözden geçirilmektedir. Alt gövde ve lastik kontrolü yapan ekiplerimiz silecek, korna ve klima sistemini bu bakım kapsamında gözden geçirmektedir. Frenler, akü ve araç sıvılarının kontrolü sayesinde rutin bakımlar esnasında gözden kaçan parça ve sistemler tarafımızdan kontrol edilmektedir. Canınızı ve malınızı güvendiğiniz araçlarınız için bu hizmet adeta Check-Up gibi çok önemli bir hizmettir.

15 adım kontrol çok gerekli ve önemli hizmetlerden biridir. Aracınıza bu yönde çözüm arıyorsanız Ankara 15 adım kontrol hizmeti ile istediğiniz sonuca çok daha kolay ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız gerekli kontrolleri yaparak sorunlu parça ve sistemlerin tespitini yapmaktadırlar. Bu sayede önce tamir son olarak da parça değişimi ile çözümler üretip size yardımcı olmaktayız.

Kış mevsimi sonrasında bahar bakımı hizmeti ile aracınızın iklim koşullarına hazır olmasına destek veriyoruz. İleri teknoloji ve uzman kadro imkânına sahip olan servisimiz araç bakım ve onarım hizmetini ekonomik koşullarda siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Bosch Car Service güvencesi ve üst düzet hizmet kalitesi ile her zaman yanınızda olduk ve olmaya devam edeceğiz. Aracınızın zaman göre eksiklerini belirleyen ekiplerimiz bu eksikleri hemen giderecek ve güvenle yola çıkmanıza yardımcı olacaktır.

İlgili Konular

Enjektör Tamir Edilir Mi?

Enjektör Tamir Edilir Mi?

Enjektör tamir edilir mi diye soruyorsanız araç parçası ve tamir sistemi hakkında bilgi sahibi olarak ancak bu soruya cevap verebilirsiniz.

Rehbere git

Emme Manifoldu Ne İşe Yarar?

Emme manifoldu ne işe yarar diyorsak önce motor sistemi ve bu sistemi tamamlayan parçalardan haberdar olmamız gerekir.

Rehbere git
Emme Manifoldu Ne İşe Yarar?
Araba Neden Conta Yakar?

Araba Neden Conta Yakar?

Araba neden conta yakar diyorsanız, araç mekaniği ve çalışma sistemleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.

Rehbere git

Motor Yatak Sarması Neden Olur?

Motor yatak sarması neden olur diye sorup buna cevap arayacak olursanız motoru oluşturan metal parçalar ve motor yatağı hakkında bilgiye sahip olmanız gerekir.

Rehbere git
Motor Yatak Sarması Neden Olur?