15 Adım Kontrol

15 Adım Kontrol

15 adım kontrol hizmeti ile aracın gözden geçen kritik noktalarının bakım ve onarım hizmetleri yapılmaktadır.

15 Adım Kontrol Adımları

Servis olarak bu konuda planlı çalışmalarla size en uygun ve sağlıklı hizmeti hazırlamış durumdayız. Aracınızın elektrik sistemleri elektronik sistemleri bu bakım sürecinde gözden geçirilmektedir. Alt gövde ve lastik kontrolü yapan ekiplerimiz silecek, korna ve klima sistemini bu bakım kapsamında gözden geçirmektedir. Frenler, akü ve araç sıvılarının kontrolü sayesinde rutin bakımlar esnasında gözden kaçan parça ve sistemler tarafımızdan kontrol edilmektedir. Canınızı ve malınızı güvendiğiniz araçlarınız için bu hizmet adeta Check-Up gibi çok önemli bir hizmettir.

15 adım kontrol çok gerekli ve önemli hizmetlerden biridir. Aracınıza bu yönde çözüm arıyorsanız Ankara 15 adım kontrol hizmeti ile istediğiniz sonuca çok daha kolay ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız gerekli kontrolleri yaparak sorunlu parça ve sistemlerin tespitini yapmaktadırlar. Bu sayede önce tamir son olarak da parça değişimi ile çözümler üretip size yardımcı olmaktayız.

Kış mevsimi sonrasında bahar bakımı hizmeti ile aracınızın iklim koşullarına hazır olmasına destek veriyoruz. İleri teknoloji ve uzman kadro imkânına sahip olan servisimiz araç bakım ve onarım hizmetini ekonomik koşullarda siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Bosch Car Service güvencesi ve üst düzet hizmet kalitesi ile her zaman yanınızda olduk ve olmaya devam edeceğiz. Aracınızın zaman göre eksiklerini belirleyen ekiplerimiz bu eksikleri hemen giderecek ve güvenle yola çıkmanıza yardımcı olacaktır.

İlgili Konular

Motor Yatak Sarması Neden Olur?

Motor Yatak Sarması Neden Olur?

Motor yatak sarması neden olur diye sorup buna cevap arayacak olursanız motoru oluşturan metal parçalar ve motor yatağı hakkında bilgiye sahip olmanız gerekir.

Rehbere git

Enjektör Tamir Edilir Mi?

Enjektör tamir edilir mi diye soruyorsanız araç parçası ve tamir sistemi hakkında bilgi sahibi olarak ancak bu soruya cevap verebilirsiniz.

Rehbere git
Enjektör Tamir Edilir Mi?
Araba Neden Conta Yakar?

Araba Neden Conta Yakar?

Araba neden conta yakar diyorsanız, araç mekaniği ve çalışma sistemleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.

Rehbere git

Silindir Kapağı Nedir? Ne İşe Yarar

Silindir kapağı nedir ve silindir kapağı ne işe yarar diyorsanız bu soruya cevap verecek donanıma sahip olmak için önce motor parçaları hakkında yeterli bilgiye sahip olmanız gerekir.

Rehbere git
Silindir Kapağı Nedir? Ne İşe Yarar