Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Periyodik bakım bir araç için çok büyük önem taşır.

Periyodik Bakım

Güvenli ve rahat yolculuğu düşünen herkes, zamanında yaptıracağı Ankara periyodik bakım hizmeti ile birlikte aracının en zorlu yollara ve sorumlu koşullara hazırlıklı olmasını sağlar. Servisimiz özellikle pek çok farklı marka aracın düzenli bakım faaliyetlerini yürütmektedir. Belli ve nitelikli periyotlarla gerçekleşen bakım hizmetleri, servisimizin desteği ve Bosch Car Service güvencesi ile en iyi sonuçları vermektedir. 

Periyodik bakım belli aralıklarla gerçekleşen rutin bakım anlamına gelir. Bu konuda çok farklı bakım modelleri bulunmaktadır. Kış bakımı, bahar bakımı, 15 adım kontrol, on bin kilometre bakımı ve ağır bakım çalışmaları gibi pek çok alternatif, Ankara periyodik bakım kategorisi içerisinde değerlendirilebilir. Uzman ekibimizin gerektiği zaman bakım konusunda neler yapabildiğini servis olarak çok iyi biliyoruz. Aracınıza güvenerek iyi bir yolculuk için istekli iseniz servisimizin bakım çalışmaları size bu konuda yardımcı olacaktır. 

Periyodik bakım aracın dik dinamik ve avantajlı olmasına yardımcı olur. Servisimizin Ankara ağır bakım konusunda titiz çalışmaları belirgin bir şekilde kendini gösterir. Modern olarak hazırladığımız servis istasyon ve atölyelerimiz, her türlü bakımı yapabilmek için donanımlı yapısıyla dikkat çekmektedir. Böylece aracınızın her türlü gereksinimi tarafımızdan yapılan çalışmalarla karşılanır. Mevsimsel ve yol bakımından değişkenlere karşı düzenli bakım çalışmaları, sizi en zorlu koşullara hazırlar. Araç kaynaklı kazaların önüne geçmek ve emniyetli yolculuk yapabilmek için, düzenli bakım çalışmalarına gereken önemi vermeniz gerekir.

 

On Bin Bakımda Neler Yapılır?

On bin bakımda neler yapılır dediğinizde pek çok araç için bu bakımın ilk bakım olduğunu unutmamak gerekir. Çoğunlukla sıfır alınmış araçlar, 10.000 kilometre mesafeye geldikten sonra, artık araçlar için bakım yapma zamanı gelmiştir. Bu tip bakımlar kritik bir süreç olmakla beraber, özellikle motorun kendisi, motor sıvıları, filtreleri, bu aşamada gözden geçirilir. Fren ve balata risklerinin değerlendirilmesi gözden geçirilmesi aracın mekanik sistemlerinin göz önüne alınması Yenimahalle periyodik bakım sürecinde dikkatli çalışmalarla yapılır. 

On bin bakımda neler yapılır dediğinizde elbette düzenli bir servisin kaliteli hizmetleri size burada yol göstermelidir. Aracınız için gerekli olan her türlü bakım çalışmaları, ekibimizin titiz ve disiplini hizmetleri ile kendini göstermektedir. Burada yapılan nitelikli çalışmalar aracınızın performansının en iyi noktaya gelmesi için büyük avantajlar sağlamaktadır.

 

Ağır Bakım Nedir?

Ağır bakım nedir ve bunun avantajları nedir derseniz, bütün araçlar belli bir kilometre mesafeye geldiğinde değerlendirmeye alınmalıdır. Özellikle dizel araçlar için 90.000 km civarında Yenimahalle ağır bakım çalışmaları yapılmalıdır. Ağır bakım döneminde frenler, mekanik sistemler, motor, elektrik sistemler, elektronik sistemler ve aracın pek çok parçası gözden geçirilmek durumundadır. Genellikle bu esnada araç için pek çok sorunun başladığı görülür. Bu sorunlar büyümeden gidermek için uzman bir servise ihtiyaç bulunmaktadır. Servisimiz bünyesindeki çalışmalar sayesinde, ağır bakım hizmetleri aracınıza yönelik en iyi sonuçları göstermektedir. Ağır bakım nedir dediğinizde ve çözüm aradığınızda, bu çözüm adresi olarak servisimiz karşımıza çıkmaktadır. Hiç tereddüt yaşamadan servisimizin bu konuda büyük bir dikkatle sunduğu hizmetler, size önemli derecede katkı sağlayacaktır.

 

Markalara Verdiğimiz Hizmetler

Servis olarak hangi markalara hizmet veriyoruz. Çalışmış olduğumuz markalar içerisinde bulunan Audi, BMW, Citroen, Ford, Mercedes marka araçlar adına önemli çözümlerimiz bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz bu kaliteli marka araçların, bakım, onarım ve parça değişim hizmetleri servisimizin titiz çalışmaları ile yerine gelmektedir. 

Müşteriye yıllardan beri güven vermiş olan servisimiz, özellikle teknik çalışmalar konusunda uzman kadrosu ile her zaman bilinçli adımlar atmaktadır. Servisimiz bünyesinde ortaya koyduğumuz en nitelikli hizmet çözümleri, zorlu yol koşullarına alışmanız ve fırsatlardan faydalanmanız için size büyük avantajlar sağlamaktadır. Dünyada tanınmış olan araç markalarının her türlü eksik ve ihtiyacı servisimizin profesyonel çalışmaları ile karşılanmaktadır.

Marka rehber ve hizmet kategorimiz oldukça geniştir. Bu kategori içinde özenle hazırladığımız hizmetler aracınızın en güvenli ulaşımına her zaman uygun çözümler sunar. Bu sıralamış olduğumuz listede sizin de araç markanız varsa hizmetlerimizi ayağınıza getirip size yardımcı oluyoruz. Servisimizin imkânları aracınızın ihtiyaçlarını güvenle karşılayacaktır.

 

İlgili Konular

Araba Neden Conta Yakar?

Araba Neden Conta Yakar?

Araba neden conta yakar diyorsanız, araç mekaniği ve çalışma sistemleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.

Rehbere git

Motor Yatak Sarması Neden Olur?

Motor yatak sarması neden olur diye sorup buna cevap arayacak olursanız motoru oluşturan metal parçalar ve motor yatağı hakkında bilgiye sahip olmanız gerekir.

Rehbere git
Motor Yatak Sarması Neden Olur?
Emme Manifoldu Ne İşe Yarar?

Emme Manifoldu Ne İşe Yarar?

Emme manifoldu ne işe yarar diyorsak önce motor sistemi ve bu sistemi tamamlayan parçalardan haberdar olmamız gerekir.

Rehbere git

Enjektör Tamir Edilir Mi?

Enjektör tamir edilir mi diye soruyorsanız araç parçası ve tamir sistemi hakkında bilgi sahibi olarak ancak bu soruya cevap verebilirsiniz.

Rehbere git
Enjektör Tamir Edilir Mi?