Erkaya Otomotiv Hakkında

Erkaya Otomotiv Hakkında

Servis, kurulduğu günden bu yana başarılı işler yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Firmanın bu denli hızlı bir şekilde büyümesi ve gelişmesinin ardındaki sebep, firmanın işleyiş yapısıyla doğru orantılıdır.

Kuruluşundan bu yana hizmetinizde olan Erkaya Otomotiv Bosch Car Servisi, Ankara Yenimahalle bölgesinde çalışmalarına devam etmektedir. Büyük, geniş ve kompleks bir yapıya sahip olan servisimiz hizmet kategorisinde bulunan araçlar için kapsamlı bakım onarım ve yedek parça değişim hizmeti sunmaktadır. Yıllar içinde uzmanlığı artmış olan ekiplerimiz kendi branşında uzman ve usta teknisyenler olarak kendini tanıtmıştır. Düşük maliyetli ve avantajlı hizmet noktasında servisimiz tarafından hazırlanan çözümlerimiz size her zaman önemli bir destek sağlamaya devam etmektedir. 

Bosch yetkili servisi olarak yapmış olduğumuz çalışmalarda parça, ürün ve hizmet kalitemiz oldukça yüksek değerli olarak karşınıza gelmektedir. Profesyonel düzeyde güvenilirlik sunan servisimiz, bu geniş hizmet yelpazesi ile karşınıza gelmiştir. Hizmetlerimiz içinde yer alan, araç bakım ve onarım, oto yedek parça, araç periyodik bakım, oto klima tamiri, araç aydınlatma, oto lastik değişimi, oto kaporta boya ve oto elektrik hizmetlerimiz donanımlı servisin usta elemanları tarafından size sunulmaktadır. Aracınızın servisten bir an önce çıkması ve güvenle yollara çıkması için üst düzey hizmet çözümlerimiz bulunmaktadır. Maliyet artırmak yerine sorunları sadeleştirip uygun ve ekonomik çözümler oluşturmaya devam ediyoruz. Sektörde varlığımızı ortaya koyduğumuz günden beri eksik ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için gerekli adımları atmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

Bosch markasının bize yüklemiş olduğu misyonun bilinci içindeyiz. Aracınızın zamana ve kilometre mesafesine göre ihtiyaç duyduğu tüm bakım çalışmalarını dikkatle yakından takip ediyoruz. Aracınızla güvenli yolculuğunuz, aynı zamanda araç konforunuz bizim için çok önemli görevler arasında yer almaktadır. Herhangi bir yerde aracınızla ilgili sorun hissettiğinizde bizi arayın ve aracınız için hazırladığımız çözümlerden istifade edin. Kapsamlı bir vale hizmeti ile aracınızı dilediğiniz yerden alıp istediğiniz yerde teslim etmek durumundayız. Aracınıza yönelik bakım, onarım ve parça değişim çözümlerimiz çok ekonomik ve uygun olarak karşınıza gelmektedir.

Vizyonumuz

Bosch markasının otomotiv sektöründeki 1 asırlık tecrübesi servis olarak geleceğe daha umutla bakmamıza neden olmaktadır. Aracınızın ömrünü ve performansını artıran çalışmalar üzerine yoğunlaşmış durumdayız. Servisimiz tarafından hazırlanan kaliteli hizmetler, siz müşterilerimize kolaylıklar sağlamaya devam edecektir. Bakım ve onarım çalışmalarında maliyeti düşük tutmak için her zaman size uygun alternatifler üretmeye devam edeceğiz. Tamirle düzelen parça bileşen ve sistemler için ekonomik ve uygun çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Aracınızın uzun vadeli ve ekonomik kullanımına uygun çözümlerimiz size her zaman önemli derecede destek ve katkı sağlamaya devam edecektir.